09.08. 2023 Změny v kádru TJ SAPELI.

Letní pauza utekla jako voda a již v neděli nás čeká první mistrovské utkání nového soutěžního ročníku 2023/2024. Do něho půjdeme s hodně obměněným kádrem.

ODCHODY:

Petr Barák - přestup Sokol Bedřichov, Jakub Bačkovský - přestup SK Přibyslav, Michal Mikeš - návrat do Sokola Jamné, Martin Boháček - přestup do Sokola Jamné, Jakub Szabó - přestup do SK Buwol Metal Luka, Ondřej Přibyl - ukončení činnosti, Jan Flekal - ukončení činnosti, David Padrnos - dlouhodobě zraněn, Dominik Procházka - přerušení činnosti.

PŘÍCHODY:

František Černohlávek - přestup z TJ Střítež, Pavel Heřmánek - obnovení činnosti, Petr Kozojed - přestup z TJ Sokol Stonařov, Pavel Matějíček - návrat ze Sokola Jamné, Jakub Urbánek - přestup z TJ Ždírec, Jakub Vácha - obnovení činnosti, Tomáš Vařejka - přestup z SK Bystřice.

Věříme, že se týmu bude dařit a že si podzimní sezónu užijeme s pěkným fotbalem.