30.07. 2023 SAPELI POLNÁ - SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD "B" 7:0 /1:0/

Ve čtvrtém přípravném utkání hostili Sapeláci zálohu Havlíčkova Brodu. První půle přinesla kvalitní, běhavý, velmi vyrovnaný fotbal. Do vedení mohli jít po hrubce domácí obrany hosté, když brodský útočník postupoval sám na Tomáše Pokorného, který ho bravurním zákrokem vychytal. Udeřilo tedy na druhé straně a Adam Průcha svoji šanci proměnil 1:0. V druhé půli měli stále více navrch domácí hráči a dokázali svoji převahu vyjádřit i gólově. Do 60. minuty to byla velmi dobrá příprava.

Góly: František Černohlávek 2x, Filip Bačkovský 2x, Adam Průcha 1x, Jakub Vácha 1x, Petr Kozojed 1x.

Sudí: pánové Babák, Kříž, Zamastil. ŽK: 1:0. Bez vyloučených. 30 diváků.

Pokorný - Vařejka /60. Šimek/, Vícha /46. Kozojed/, Šimek /46. Urbánek/, Dvořáček - Matějíček P./60. Vícha/, Vácha /60. Mužík/, Mužík /46. T. Matějíček/, Bačkovský - Průcha, Černohlávek.