10.06. 2023 TJ NOVÁ VES - TJ SAPELI POLNÁ 2 - 1 /1-1/

V 10. minutě přenesl Filip Dvořáček výborně hru do levého křídla, kde našel nabíhajícího Michala Mikeše. Ten z hranice šestnáctky vypálil, gólman Fuksa míč vyrazil  a Filip Dvořáček při dorážce nezaváhal 0-1. Ve 25. minutě Sapeláci neuhlídali rohový kop, Ivan Rezničenko reagoval na hlavičku domácího hráče, ale těsně před ním míč ještě usměrnil Jakub Nečas a bylo vyrovnáno 1-1. V druhé půli měl největší šanci Sapeláků Adam Průcha, ale v jasné tutovce připravené Filipem Bačkovským nedokázal překonat domácího brankáře. A tak se nakonec z výhry radovali domácí hráči, když po nádherné průnikové přihrávce obešel Jan Šandera i našeho gólmana a vstřelil rozhodující gól 2-1.

Góly: 25. Nečas Jakub, 75. Šandera Jan - 10. Dvořáček Filip.

Sudí: Rosický Pavel - Gregar Daniel, Nebola Jaroslav. ŽK: 0-1, bez vyloučených. 42 diváků.

Rezničenko - Barák /80. Babínek/, Vícha, Brabec, Hojsák - Mikeš, Matějíček, Přibyl, Dvořáček - Průcha /86. Sodomka/, Bačkovský F.