11.03. 2023 SAPELI POLNÁ - SOKOL BEDŘICHOV 0 - 0

Sapeláci se v dnešním utkání 4. kola BERNARD CUPU střetli s okresním rivalem, týmem Sokola Bedřichov. V první půli byli hráči Sokola o něco aktivnější, brankářskou legendu Ivana Rezničenka v brance Sapeli však překonat nedokázali. V druhé půli si oba týmy aktivitu vyměnily, ale ani Sapeláci neměli svůj den a v největší šanci napálil Jirka Mužík míč pouze do břevna bedřichovské svatyně. Remíza je tak spravedlivým vyjádřením sil na hrací ploše.

Sapeláci se dnes prezentovali vlažným výkonem, což je zklamání. Navíc po třech na branky bohatých utkáních vyšli střelecky úplně naprázdno. Pozitivem je, že poprvé naši hráči odehráli zápas bez obdržené branky.

Sestava SAPELI:

Rezničenko - Šimek, Brabec, Vícha /65.Kozojed/, Boháček - Mikeš /46. Špendlíček Martin/, Kozojed /46. Milan Špendlíček/, Matějíček, Přibyl, Mužík - Průcha.

[file]