31.03. 2013 FK Humpolec - SAPELI POLNÁ 2 - 0 /0-0/

I druhé jarní kolo muselo být pro nepřízeň počasí odloženo a tak oba týmy využily možnost sehrát přípravné utkání.Domácím chyběl Čihák a Pecha, Sapelákům Špendlíček, Tržil,Rychtecký a Slezák, přesto šlo o kvalitní přípravné utkání, zvláště první půle se Sapelákům vydařila.

V prvním poločase byli Sapeláci aktivnějším týmem,dobře kombinovali a dostávali se do šancí, které však nedokázali proměnit gól.Domácí podnikali rychlé brejky a dvakrát zachránil včasným vyběhnutím gólman Koubek.
V druhém poločase byla hra vyrovnaná do 6O. minuty, po té se začali stále více prosazovat domácí hráči a čtvrt hodiny před koncem skórovali. Po hrubce Krpálka domácí zvýšili na 2-0, v závěrečných minutách mohli zkorigovat,případně vyrovnat po nebezpečných standartkách Brnického Matějíček a Zamazal, ale domácí gólman Padrnos byl proti.
Nejlepším hráček Sapeláků byl jednoznačně Barák, velmi dobře hráli Reiterman,Koubek,Vacek a Brnický.

Sestava:Koubek /46.Krpálek/ - Bratršovský,Reiterman,Barák,Zamazal - Vystrčil /46. P.Matějíček//,Brnický, Vacek /46.Szabó/,Fišer - Morkus,Padrnos.

góly: Morava, Kříženecký. Sudí: Reich , 3O diváků.