25.02. 2023 TJ SAPELI POLNÁ - Sokol Červené Janovice 18 - 5 /9-2/

Náš soupeř dorazil bez slavných jmen /Jiránka, Kacafírka, Kolouška, atd./ pouze v deseti hráčích. Byli jsme požádáni, zda bychom také nenastoupili v deseti, čemuž jsme vyhověli. Vzhledem k počasí a těžkému terénu který stálým sněžením vznikl se dá říci, že kondiční stránka přípravného utkání byla splněna, po stránce výkonostní - tedy kvality fotbalu nám utkání nepřineslo zhola nic. V každém poločase jsme vstřelili devět branek, hráli jsme ani ne na půl plynu a přesto to stačilo na vysokou výhru. Vysoké vedení ukolébalo naše hráče, kteří si nechali zcela zbytečně vstřelit pět gólů. Jak říkám, zápas zcela o ničem.

Nejlepším hráčem Sapeláků byl sedmigólový střelec David Padrnos.

Góly SAPELI:

David Padrnos - 7x,  Jakub Bačkovský - 4x, Michal Mikeš - 3x, Filip Bačkovský - 2x, Martin Boháček - 1x, Marek Šimek - 1x.

Sudí: Janovský - Bouda, Čížek. Hráno bez karet, diváků 10.

Sestava SAPELI:

Babínek - Šimek, Brabec, Vícha, Boháček - Mikeš, Průcha, Bačkovský F., Bačkovský J. - Padrnos.  Střídali Lokvenc a Kozojed.

[file]