19.09. 2022 Penalta v Okříškách byla vymyšlená! Druhý gól dosažen úmyslnou rukou!

Toho, čeho jsme se právem obávali, se splnilo do puntíku. To, co jsme viděli na 40 metrů ze střídačky, potvrdilo i video. Penalta, která rozhodla utkání byla vymyšlená. Sudí Patrik Svoboda nás opět vemi poškodil, zrovna tak jako v posledním kole minulého soutěžního ročníku v Chotěboři, kde neodpískal jasný faul na našeho hráče a nařídil proti nám taktéž penaltu, ze které domácí vyrovnali na 1-1. Druhý obdržený gól u kterého jsme reklamovali že byl dosažený rukou nelze z videa rozkličovat, záběr není natolik kvalitní, ale i přítomní místní uznali že byl dosažen úmyslnou rukou.

Je zajímavé, že Patrik Svoboda je stále členem našeho klubu a může rozhodovat naše utkání...

Výše napsané nic nemění na tom, že domácí Okříšky odehrály výborné utkání, potvrdily svoji kvalitu a zcela zaslouženě zvítězily.