17.09. 2022 SK OKříšky - SAPELI POLNÁ 2 - 0 /1-0/

Těžko hodnotit dnešní utkání. Domácí podali zodpovědný výkon, takřka do ničeho nás nepustili, navíc utkání rozhodl vymyšlenou pentlí sudí Svoboda ve 40. minutě. Tu proměnil Radek Ryšavý. Z první půle nám herně patřila jen čtvrthodina a to je málo.

Ani druhý poločas nepřinesl žádnou změnu. Poctivá defenziva domácích byla nad síly velmi nepřesně hrajících Sapeláků, kteří navíc postrádali nasazení a bojovnost. Podali jsme prostě podprůměrný výkon a místo nic neřešících diskuzí se sudím jsme se raději měli snažit s utkáním něco udělat. Domácí v závěru přidali i druhou branku  Martin Mašek /zda hlavou či rukou to je jedno/, dostali jsme ji po zásluze. Za bídný výkon nemůžeme očekávat nic jiného než prohru.

Góly: 40. Radek Ryšavý /PK/, 86. Martin Mašek

Sudí: P. Svoboda- O. Terber, K. Chromý. ŽK: 2-4, bez vyloučených. Delegát svazu M. Vrzáček. 180 diváků.

Sestava SAPELI: Pokorný - Šimek /76.Barák/, Procházka, Brabec, Boháček - Mužík /32. Filip Bačkovský/, Fišer /76. Poul/, Přibyl, Mikeš - Průcha /66. Bačkovský/, Sodomka.