17.07. 2022 SAPELI POLNÁ - AFC HUMPOLEC "B" 3 - 1 /0-0/

Druhé přípravné utkání sehráli Sapeláci s rezervou Humpolce. První půle byla naprosto vyrovnaná, dvě střely hostí uvnitř šestnáctky zlikvidoval Jirka Babínek. Na druhé straně předvedl dva skvělé zákroky brankář Humpolce, když zpacifikoval úniky Tomáše Poula a později  i Jakuba Bačkovského. První půle tak skončila bez branek.

První branku utkání vstřelili hosté a jejím autorem byl Jindřich Brom, který potrestal nedůslednost Sapeláků 0-1. Sapeláci postupně přidávali na tempu a snažili se o vyrovnání. Na 1:1 srovnal Petr Sodomka. O chvilku později poslal náš tým do vedení Kuba Bačkovský. Na konečných 3-1 upravil jeho bratr Filip.

Nejlepší hráči SAPELI v tomto utkání: Petr Sodomka - Ondřej Vícha - Ondřej Přibyl.

Góly: Petr Sodomka, Jakub Bačkovský, Filip Bačkovský - Jindřich Brom.

Sudí: Pánové Jahoda - Babák, Terber. Hráno bez karet, 20 diváků.