20.06. 2022 Honza Flekal nastoupil v charitativním zápase pro Anetku

V sobotu se uskutečnil na fotbalovém hřišti v Dukovanech charitativní zápas pro Anetku.

Anetka je osmiletá holčička, jejíž maminka pracovala jako zdravotní sestřička  a běhen coronavirové pandemie pomáhala zachraňovat životy v jihlavské nemocnici, sama ale bohužel covidu podlehla. Anetka nyní vyrůstá s babičkou a výtěžkem z tohoto fotbalového odpoledne by jí měl alespoň trochu pomoci.

Na dukovanské trávě se postupně sehráli tři utkání. V prvním se představili přípravly Ivančic a Moravského Krumlova, v druhém "staré gardy" Dukovan a Mohelna. Zlatým hřebem potom bylo utkání výběru Kraje Vysočina proti výběru LEGEND českého fotbalu. Velkou ctí pro Sapeláky byla nominace našeho beka Honzy Flekala, který hájil barvy Kraje Vysočina. Spolu s ním byly na trávníku k vidění  další plejeři Tomáš Kaplan, Marek Zúbek, Ivo Koníř, Radek Látal, atd.

Děkujeme Honzovi za skvělý přístup k charitativní akci.

[file]