24.04. 2022 FK Pehřimov - SAPELI POLNÁ 1 - 0 /1-0/

První  ohrozili branku soupeře Sapeláci, v 17.minutě vyslal Filip Dvořáček do uličky míč pro Michala Mikeše, ten pelášil na domácího gólmana a výborným zákrokem připravil našeho záložníka o míč. Další možnost měl znovu Michal Mikeš, ale svoji šance se zalekl. O chvíli později vystihl Adam Průcha přihrávku mezi domácími obránci, ale gól z toho nevytěžil. Ve 26. minutě po rohovém kopu hlavičkoval Blokeš mimo naši branku.V 30. minutě musel pro zranění odstoupit Ondra Košík, nahradil ho Tomáš Matějíček. V 33. minutě domácí v dobré pozici vypálili na naši branku, Ivan Rezničenko míč vyrazil bohužel na záda Tomáše Matějíčka a od nich skončil v síti. Nešťastný gól - 1-0. O minutu později domácí střílí zpoza šestnáctky nad naši branku. V 39. minutě předvedl Ivan Rezničenko excelentní zákrok, když zlikvidoval průnik pelhřimovského útočníka.

Druhou půli jsme začali aktivně, ve 47.minutě šel Adam Průcha sám na brankáře, ale zakončil vedle pravé tyče domácí svatyně. Ve 48. minutě došlo k dalšímu zranění - ze hřiště musel odstoupit Filip Dvořáček, nahradil ho nedoléčený Jirka Mužík. V 52. minutě opět výborně zasáhl Ivan Rezničenko, když kryl  přímý kop Pelhřimova. Od 60. minuty se hra naprosto otevřela, hrálo se o to, zda Sapeláci vyrovnají, či  domácí rozhodnou utkání druhým gólem. Akce se přelévaly ze strany na stranu, ale ani závěrečný nápor Sapeláků gól nepřinesl. Tři body tak získali domácí "zásluhou" vlastní branky našeho týmu.

V rámci možností našeho hodně oslabeného týmu, jsme podali velmi dobrý výkon. Nestálo při nás štěstí, navíc máme další dva dlouhodobé marody, prostě máme pech. Na druhou stranu nás může těšit velmi dobrý, poctivý a zodpovědný výkon celého týmu. Nejvíce se dařilo Ivanu Rezničenkovi, Mílovi Brabcovi a  Adamu Průchovi.

Gól: 33. Tomáš Matějíček /vlastní/.

Sudí: pánové Zdeněk Niederle - Nikolas Šíma, Samuel Hána.  ŽK:  0-3, bez vyloučených. Delegát KFS Vysočina Martin Šimák. 120 diváků.

Rezničenko - Šimek, Košík /30. Matějíček/, Brabec, Boháček - Mikeš, Fišer /78. Padrnos/, Procházka, Dvořáček /48.Mužík/ - Vacek, Průcha.