03.11. 2021 Podzimní derniéra v sobotu s Ledčí.

zapas.jpg

Na Sapeláky čeká poslední mistrovský zápas letošního kalendářního roku. V sobotu od 14.00 nastoupí na svém domácím stadionu pro ledečskému Kovofiniši. Jde o předehrávané jarní kolo. Oba soupeři se střetli minulou neděli ve Světlé kde má tým Ledče prozatím své domácí prostředí / v Ledči probíhá rekonstrukce hrací plochy/. V tomto utkání byli úspěšnější Sapeláci, když zvítězili 1-3. Náš tým je momentálně o horší skóre na 4. místě s 25 body, Kovofiniš je na 8. místě s 15 body.

Komise rozhodčích KFS Vysočina nominovala na toto utkání tyto arbitry. Jako hlavní bude zápas řídit zkušený Pavel Rosický, na lajnách mu budou asistovat o generaci mladší sudí David Landsman a Ondřej Terber.  Delegátem KFS Vysočina byl delegován  bývalý vynikající rozhodčí mgr. Jaroslav Petřivý.

Srdečně zveme všechny příznivce na poslední utkání sezóny!

[file]