16.12. 2012 NEDĚLNÍ HOKEJ NA HZS

To že jsou Sapeláci výbornou partou se všeobecně ví a tak jistě nikoho nepřekvapí,že se společně scházejí v lyžařských areálech, na halových fotbalových turnajích nebo na hokeji. A právě v neděli od 13.00 se Horácký zimní stadión stal svědky exibičního hokejového utkání Sapeláků STAŘÍ - MLADÍ.
Mladá generace tentokrát na své zkušenější kamarády nestačila a vysoko prohrála.Výsledek není důležitý,důležitá je radost ze sportu a ze společně strávených chvil.
SESTAVY:
Mladí:
Klíma Jan,Vomela Rudolf,Špendlíček Karel,Špendlíček Martin,Babínek Jiří ml,Klíma Patrik,Padrnos David,Horský Jan,Beránek Michal,Komárek Ondřej.

Staří:
Vacek Daniel ,Šerejch Luboš,Horský Petr,Klíma Petr,Reiterman Tomáš,Babínek Jiří,Krpálek Pavel,Barák Petr,Špendlíček Milan.