21.09. 2021 Reitri dohraje podzim v Puklicích - setkání sapeláckých kapitánů

Dlouholetý kapitán Sapeláků a opora zadních řad jednačtyřicetiletý Tomáš Reiterman odehraje druhou polovinu podzimní části ve spřátelených Puklicích. Stalo se tak na Tomovu vlastní žádost z důvodu velkého pracovního vytížení.  V Puklicích se sejde se svým největším parťákem a další ikonou našeho klubu Milanem Špendlíčkem. Reitri i Špendla odehráli v našem dresu po dvaceti sezónách a jsou bezesporu největšími osobnostmi Sapeláků v celé jejich historii. Zatímco Milan zřejmě již  dres Sapeláků v mistrovské soutěži neoblékne /nikdy neříkej nikdy, letos k tomu bylo hodně blízko/, v případě Toma předpokládáme, že až nabere herní praxi,  tak ho znovu v našem týmu uvítáme.

Momentálně přejeme oběma plejerům, ať si společné působení v Puklicích co nejvíce užijí!

[file]