07.10. 2012 SAPELI POLNÁ - SLAVOJ PACOV 3 - 0 / 2-0/

Až čtvrté utkání na domácí půdě dokázali Sapeláci přetavit ve vítězství.Tentokrát od první minuty hráli všichni hráči naplno a hosté z Pacova nevěděli kam dřív skočit. Sapeláci hráli velmi aktivně,dostávali se do šancí,ale na změnu skóre se čekalo až do 25. minuty, kdy po sérii rohových kopů následovala standartní situace, ze které zaskočil hostujícího gólmana Jíšu domácí kapitán Špendlíček.V dalších třech možnostech byl domácí kanonýr Padrnos,ale neuspěl.Jeho čtvrtý únik však již změnu skóre znamenal a ve 39. minutě Sapeláci vedli 2-0.
I druhou půli začali Sapeláci skvěle,po faulu na Špendlíčka kopal Rychtecký pokutový kop,jeho střela byla tak slabá,že ji hostující gólman stačil vyrazit.Dalšími šancemi pohrdli Rychtecký i Padrnos a karta se začala obracet.Pacovští přidali a začali zaměstnávat Koubka,který byl pozorný i když jednou mu pomohla levá tyč jeho svatyně.Pacovští zápas nezdramatizovali,další gólovka Morkuse a Rychteckého gól nepřinesla,naopak za stažení Padrnose se kopala další penalta - tentokrát ji s přehledem proměnil Morkus 3-0. Sapeláci získali zaslouženě tři body a dokázali se odpoutat ze dna tabulky.Zbývající čtyři kola budou velmi těžká a je třeba pokračovat ve výkonu z tohoto zápasu,abychom nepřezimovali v podpalubí tabulky.
Nejlepší hráči:Slezák,Špendlíček,Brnický.
sudí:Machát,Rosický,Tomášek,žk: 3-3,čk:O-1 /Šlechta/.Diváků 70.
góly: 25.Špendlíček, 39.Padrnos, 90.Morkus /PK/.
Sestava: Koubek-Tržil /87.Černý/,Reiterman,Barák,Slezák-Zamazal /74.Morkus/,Brnický,Špendlíček,Szabó-Padrnos,Rychtecký.