21.06. 2010 FC Ústrašín - Sapeli Janovice 2 -8

K závěrečnému utkání letošní sezóny odjeli Sapeláci na stadion již sestupujícího Ústrašína a již v sedmé minutě naservíroval Lapeš pěkný centr Barákovi a jeho přesná hlavička znamenala vedení Sapeláků .Po té se však hosté uspokojili,přestali se pohybovat,hráli složitě a domácí to bez okolků trestali.Ve 23. minutě vyrovnali a o čtyři minuty později dokonce vedli.Sapeláci potom přidali a do poločasu dokázal vyrovnat z trestného kopu Brnický a ve 40.minutě upravil na 3 - 2 pro Sapeláky umístěnou střelou Špendlíček.Do druhé půli přišly již zcela jiné Janovice,zcela ovládly hru a postupem času narůstalo i skore.Sapeláci sice řadu příležitostí promarnili,ale přesto se ještě dvakrát trefil Špendlíček,jedenkrát Barák,Lapeš a Padrnos.Celkově tedy Sapeláci vyhráli zcela zaslouženě 8 - 2 a se sezónou se loučí na čtvrtém místě,když od příčky druhé je dělí jediný bodík,což je velká škoda.
Každopádně si za přístup v celé sezóně zaslouží poděkování celý tým včetně trenérů Václava Hospodky a ing.Vladimíra Musila.
Sestava:Musil-Černý,Lapeš,Zeman,Šuhaj-Zamazal/46.Slezák/,Špendlíček,Vacek,Brnický,-Barák,Padrnos/78.Matějíček/.
Sudí Čamra,diváků 40,žk 1-0,bez vyloučených