01.10. 2012 NOVÁ VES - SAPELI POLNÁ 3 - 2 /1-1/

Sapeláci si v úvodu utkání vypracovali několik slibných možností,ale domácí gólman Fuksa byl pozorný.V 26. minutě zahrávali trestný kop a zahráli ho mistrně a Bureš vsítil první gól utkání 1-0.Sapeláci se sice snažili,ale nedaří se,kazí se lehké přihrávky,hra nemá lehkost,je zbytečně komplikovaná.Přesto Sapeláci vyrovnali.Ve 45.minutě vypálil z 25 m Brnický,jeho střela se odrazila od břevna dolů a sudí Tesař ji po chvilce váhání uznal.
V 56. minutě vypálil přesně Špendlíček a Sapeláci vedli.Bohužel za dalších osm minut bylo srovnáno,po další standartce srovnal skore na 2-2 Nejedlý.Oboustranně nepřesný sudí Tesař dokázal v slušně hraném střetnutí rozdat devět žlutých karet a na jeho sporný metr doplatil Tržil,který musel v 73.minutě po druhé žk /druhá byla zasloužená/ předčasně pod sprchy.
Bojovní domácí měli větší vůli po vítězství a dokázali přesilovku využít.V 84.minutě rozhodl utkání Novotný a Sapeláci tak prohráli v samotném závěru druhé utkání po sobě s výsledkem