25.09. 2012 SAPELI POLNÁ - Čáslavice/Sádek 2 - 3 /1-2/

Sapeláci úvodní dvacetiminutovku zcela prospali,byli pasivní,zbytečně se zatáhli do obrany a již v 5.minutě je vyučil po samostatné akci Šimek.O chvíli později mohli hosté zvýšit skóre na rozdíl dvou branek,ale Sapeláky zachránila tyč při Czuczově střele a po ní pohotový Koubkův zákrok.Od dvacáté minuty se dostali do hry Sapeláci,zlepšili pohyb,důraz a bylo jich najednou plné hřiště.Odraženou střelu Szabóa uklidil za záda Dítěteho Reiterman.Již před tím měl být vyloučen hostující gólman Dítě za faul na Padrnose na hranici šestnáctky.Bohužel to sudí vyřešil stejně jako před týdnem v Humpolci,opět jen žlutou kartou...Szabó dvakrát vyzkoušel hostujícího gólmana,kterého při druhém pokusu zachránila tyč,Padrnosovu bombu z hranice šestnáctky
taktéž zlikvidoval hostující gólman.Bohužel v 41.minutě využil nedorozumění domácí obrany opět Šimek a hosté znovu vedli 1-2.
Ve druhé půli se o vyrovnání znovu přičinil Szabó - přihrál Vackovi na vyrovnávací gól.Sapeláci předváděli výborný fotbal a chtěli utkání rozhodnout.Bohužel Padrnos nepromněnil ani jednu ze dvou velkých šancí,gólově se nedokázal prosadit ani Szabó ani Vacek a tak přišel trest.V 89. minutě domácí zbytečně ztratili u půlící čáry míč,následoval brejk a i za pomoci faulu na Vacka vstřelili hosté třetí - rozhodující branku Šustrem.
Sapeláci by si zasloužili za předvedený výkon minimálně remízový bod,ale pasivita v úvodu utkání,nedodržení taktických pokynů,individuální chyby,střelecká nemohoucnost a chyby sudího nakonec znamenaly nulový zisk.
A tak mohli slavit dosti nesportovně se chovající fanoušci hostí - což ostatně plně korespondovalo s chováním jejich hráčů na hřišti,neboť sedm žlutých karet borců z podsádeckých vinic oproti bez žlutých karet hrajícím domácím je celkem zarážející.
Bohužel se nehraje na férovost a krásu ale na body a ty si nakonec odvezli hosté...
sudí:Šula,žk: O-7,bez vyloučených,15O diváků.
góly:27.Reiterman,64.Vacek.
Sestava: Koubek-Tržil,Reiterman,Barák,Brnický-Szabó /8O.Zamazal/,Vacek,Padrnos,Špendlíček,Slezák-Rychtecký.