04.06. 2020 V TĚCHTO DNECH SLAVÍ NAROZENINY PETR Barák - 40 LET

Ač se to zdá neuvěřitelné, je tomu tak. Zítra oslaví kulatou "čtyřicítku" Petr Barák alias BARY nebo chcete-li BARINHO. Cesta Baryho k Sapelákům byla velmi trnitá a zdlouhavá, dodnes se o tom při různých příležitostech vypráví. Nicméně 21.července 2009 se nám podařilo splnit veškeré náležitosti týkající se přestupu z brodské TJ Věžnice a  Barinho se stal hráčem našeho klubu. Mnoho let jsme se na jeho příchod těšili a jsme moc rádi za to, že se to nakonec povedlo! Od prvního tréninku před téměř 11 lety až do dnešních dnů je velkým "sluníčkem" našeho klubu. Nesmlouvavý, důrazný bojovník, vždy hraje naplno a strhává všechny okolo sebe, aby činili totéž. Nesmírně spravedlivý, i z tohoto důvodu byl dlouhá léta pokladníkem a v hráčské kase byl vždy dostatek ....Postupem let se z obávaného útočníka a střelce stal  snad ještě lepším krajním obráncem a to na kterékoliv straně obrany. Musím podotknout, že ofenzivním obráncem a že stále střílí dost branek. Je také třeba říci, že cca v posledních pěti letech VŮBEC netrénuje, hodinu před utkáním si dá nezbytnou cigaretku  a přesto stále patří k největším pilířům našeho týmu. V posledních pěti letech třikrát vyhrál anketu " O nejlepšího hráče sezóny ". Bary je členem ideální jedenáctky sapelácké historie / výběr fotbalistů Sapeli za 40 let/  a je bezesporu jeden z nejlepších hráčů, kteří v SAPELI kdy hráli.

A hlavně - Petr Barák, je skvělej kluk, je na něj maximální spoleh a je to správnej kamarád!

Prošel si velmi těžkým obdobím, ve kterém ho moc podržely děti, jeho rodina a také kamarádi a fotbal. Bary byl velkým bojovníkem i v těchto těžkých chvílích a byl za to "královsky" odměněn. Dnes je opět šťastný. Má po svém boku svoji první lásku Áju a k jeho dvěma synům Danečkovi a Lukáškovi přibyl na konci dubna Adámek.

Peťo, k té čtyřicítce Ti přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví Tobě  i Tvým blízkým, štěstí, spokojenosti  - prostě ať se máš tak fajn, jako v současné době!

PS: A samozřejmě brzké dolečení kolena, 9.srpna začínáme!

Když jsme zapátrali v sapeláckém archivu, tak jsme našli cca 200 fotografií , na kterých je Bary zachycen. Vybrali jsme z nich 50.

Foto Petra Baráka si můžete zvětšit zde.

[file]