13.09. 2012 FC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ - SAPELI POLNÁ 1 - 1 /0-0/

Sapeláci odjeli do Bíteše s cílem napravit dojem z nevydařeného domácího utkání s Náměští a to se jim podařilo.Je jen škoda,že prakticky jediná chyba našich hráčů v defenzivě rozhodla o tom,že si naši hráči odvážejí z Bíteše pouze bod,neboť za předvedený výkon a vytvořené šance by si vítězství jednoznačně zasloužili.
Sapeláci vstoupili do utkání aktivně,čímž zaskočili domácí borce,během první půle si vytvořili tři velké šance,avšak domácí gólman zachránil,v jednom případě ho zastoupil domácí obránce,který vykopl míč z brankové čáry.Bíteští v první půli zahrozili jen jednou,po faulu na našeho obránce Baráka se dostali do šance,kterou bravurně zlikvidoval Krpálek.
V druhé půli přišel nádherný slalom Szaboa,jeho bombu však zastavilo břevno.V 59.minutě zahrávali hosté standartku,vyběhnuvší Krpálek na míč nedosáhl a míč směřoval do naší branky.Situaci chtěl zachránit Rychtecký,ale míči v průniku do naší branky již nezabránil 0-1.I přes obdrženou branku Sapeláci makali dál a v 70.minutě skóroval výborně hrající Szabó.Do konce utkání mohli Sapeláci ještě skórovat a strhnout vítězství na svou stranu,ale ani Padrnos ani Szabó nedokázali překonat gólmana Pelána.
Kompletní tým zaslouží pochvalu za velmi dobrý výkon a všichni věříme,že na něj hráči naváží i v neděli v Humpolci.
Nejlepší hráči:Nekuda - Padrnos,Rychtecký.
Rozhodčí:Dlouhý,žk:2-4,bez vyloučených.
Góly:59.Škorpík-70.Szabó.
Sestava: Krpálek - Tržil,Špendlíček,Barák,Šebesta /71.Fišer/85.Beránek/-Vacek,Brnický,Rychtecký,Zamazal - Szabó,Padrnos.