28.03. 2020 Pohledy do sapelácké historie - díl čtvrtý

hlaseni.jpg

Od roku 1987 se naši fotbalisté účastnili řady turnajů, z nichž nejznámější byl ZLATÝ POHÁR ZEMĚDĚLSKÝCH NOVIN / 1 x jsme tuto celorepublikovou soutěž dokonce vyhráli, ale k tomu se v budoucnu ještě vrátíme/. V těchto soutěžích jsme nastupovali jako společný tým JZD VYSOČINA POLNÁ a tvořili ho fotbalisté TJ Vysočina Janovice a TJ Skalka Brzkov. Jezdili jsme buďto skříňovou avii nebo autobusem JZD Vysočina, případně autobusem Skalky Brzkov. Někdy to byly akce pouze na sobotu, někdy na oba víkendové dny.

Na naší fotografii z roku 1988 si můžete prohlédnout společný tým JZD Vysočina Polná tvořený hráči Janovic a Brzkova. Na snímku jsou i naši tři nejvěrnější fanoušci, kteří nás doprovázeli na všechny výjezdy - František Sobotka, Josef Kratochvíl a Miroslav Vlček.

Na fotografii jsou v horní řadě zleva: František Sobotka, Zdeněk Bárta, Josef Kratochvíl, Bohouš Bárta, Karel Sobotka, Jiří Babínek, Jan Půža, Josef Boháček a Miroslav Vlček.

Spodní řada zleva: Jan Cink, Zdeněk Urban, Pavel Dufek, Miroslav Vavera a Vladislav Cink.

Zde si můžete fotografii zvětšit:

[file]