10.09. 2012 TJ SAPELI POLNÁ - FC NÁMĚŠŤ /VICENICE 1 - 2 /0-2/

Sapeláci měli před utkáním velké problémy se sestavou /zranění jsou Fišer,Morkus,Šebesta,v zahraničí jsou Reiterman a Slezák/ a tak museli trenéři hodně improvizovat.
Ani absence řady hráčů,ani výborný výkon věkově mnohem mladšího soupeře neomlouvá naše hráče za vyloženě prospanou první půli,kde nebýt vynikajících zákroků gólmana Krpálka bylo by skóre mnohem horší než 0-2.V první půli to bylo na vytvořené šance 2-6,naše možnosti měli Padrnos a Rychtecký.Bohužel jsme neměli střed pole,Černý a Špendlíček svoji roli nezvládli.V druhé půli po přeskupení sestavy se hra o něco zlepšila,Sapeláci snížili,ale na víc již síly neměli.A po pravdě,soupeř si za předvedený výkon tři body zcela jasně zasloužil.
Góly: V 6. minutě namazal soupeři Černý a Sedláček vymetl šibenici domácí branky.
V 33.minutě domácí tak dlouho neobsazovali Durajku,až vstřelil druhou branku.
V 73.minutě unikl Padrnos,přihrál Špendlíčkovi a ten snížil na 1-2.

Nejlepší hráči: Krpálek - Durajka,Chládek.
Sudí:Švehla,Svoboda,Bína.ŽK:2-1.Bez vyloučených.
Sestava: Krpálek-Barák,Tržil,Černý,Brnický-Vacek,Špendlíček,Szabó/78.Morkus/,Zamazal -Rychtecký,Padrnos.