20.03. 2020 Zhodnocení zimní přípravy Sapeláků

Sapeláci zahájili oficiálně zimní přípravu 4.února, ale po celý leden již hráči trénovali podle individuálních plánů a k tomu měli kruhové tréninky v posilovně. V únoru již měli tři společné tréninky týdně plus víkendový přípravný zápas. Tréninky probíhaly pod vedením Petra Tržila /tréninky na umělé trávě/, Jardy Pecha /tréninky v posilovně/ a Filipa Dvořáčka /výběhy/. Technické zabezpečení zajišťovali Martin Boháček a Filip Dvořáček.

Do tréninkového procesu se zapojilo 26 hráčů:

Gólmani: Tomáš Pokorný, Petr Koubek, David Kubica, Richard Špejtek, Jakub Špejtek, Petr Tomala.

Hráči v poli: Filip Dvořáček, Ondřej Částka, David Padrnos, Ondřej Přibyl, Petr Tržil, Tomáš Reiterman, Jakub Benáček, Jakub Szabó, Jiří Mužík, Pavel Matějíček, Tomáš Matějíček, Jan Vacek, Martin Boháček, Petr Barák, Patrik Fišer, Milan Mezera, Míla Brabec, Petr Doucha, Štěpán Bambula, Adam Průcha.

Do přípravy se nezapojil Honza Flekal / v rekonvalescenci po operaci/, Petr Doucha a Petr Barák vlivem zranění odtrénovali minimum.

Nikdy nechyběl Ondra Částka, jednu absenci má Filip Dvořáček a Ondra Přibyl.

Zajímavá čísla přinesla i "naběhanost" našich hráčů. Rekordmanem je Pavel Matějíček s 205 km, David Padrnos má na svém kontě 66 km, Filip Dvořáček 60 km, Martin Boháček 58 km a 50 km dosáhl i Míla Brabec.

V plánu bylo i šest přípravných utkání, z nichž to poslední již bylo ze známých důvodů zrušeno. Zde jsou výsledky:

SAPELI - Mírovka   15 - 1  /9-0/, góly: Částka 4, Padrnos 4, Dvořáček 3, Přibyl , Mezera, Mužík.

SAPELI - Třešť  5 - 1  /4-1/, Mužík 2, Částka 2, Dvořáček.

SAPELI - FKM Jihlava U18  3 - 5 /1-2/ Dvořáček, Padrnos, Částka.

SAPELI - Žďár "A"  2 - 4 /2-2/ Dvořáček, Szabó.

SAPELI - H. Brod "B"  7 - 2  /3-0/ Dvořáček 3, Szabó 2, Mezera, Brabec.

Celkem 5 utkání, 3 výhry, 2 prohry, skóre 32-13.

Střelci: Filip Dvořáček 9 gólů /skóroval ve všech utkáních/, Ondra Částka -  7 gólů, David Padrnos - 5 gólů, Jakub Szabó a Jiří Mužík - 3 góly, Ondra Přibyl a Milan Mezera - 2 góly, Míla Brabec - 1 gól.

Ve všech pěti utkáních nastoupili Filip Dvořáček, Ondra Částka, Míla Brabec a Ondra Přibyl.

Ve čtyřech utkáních - Martin Boháček, Patrik Fišer, Pavel Matějíček, Milan Mezera, Jiří Mužík, Petr Tržil, David Padrnos.

Ve třech utkáních - Štěpán Bambula, Jakub Benáček, Tomáš Pokorný, Jakub Szabó, Tomáš Reiterman, Tomáš Matějíček.

Ve dvou utkáních - David Kubica.

V jednom utkání - Honza Vacek, Petr Barák, Adam Průcha, Petr Kozojed, Petr Měrtl.

V přípravných utkáních celkem nastoupilo 23 hráčů, absentovali zranění Petr Koubek, Honza Flekal a Petr Doucha.

V přípravných utkáních se nejvíce dařilo Filipu Dvořáčkovi, Ondrovi Částkovi, Mílovi Brabcovi, Jiřímu Mužíkovi a Ondrovi Přibylovi.

Celý kádr se velmi poctivě připravoval na jarní boje. Všem hráčům patří uznání a velké poděkování. Měli jsme solidní formu, na jarní část soutěže jsme byli dobře připraveni a moc jsme se na ni těšili. Bohužel vše dopadlo jinak. Nedá se nic dělat. Věřme, že vše dobře dopadne a od podzimu už budeme zase působit na zeleném pažitu.

[file]