06.12. 2019 V těchto dnech slaví narozeniny Marek Zamazal - 40 let

Zítra oslaví kulatou čtyřicítku jedna z legend klubu a člen ideální XI. naší historie Marek Zamazal. V našem klubu působil od 15.3. 2007 když k nám přestoupil ze Sokola Herálec. Dlouhých devět let  byl oporou našeho týmu a to jak na hřišti, tak v kabině. Byl na něj vždycky maximální spoleh, nesmírně poctivý a obětavý kluk, který kolem sebe neustále šířil dobrou náladu. Zažili jsme s ním spoustu neskutečných zážitků a je moc dobře, že po řekl bych předčasném odchodu z našeho klubu nadále rozdával radost po tři roky v Dobroníně a nyní na Bedřichově, kde ho naplňuje nejen aktivní fotbalová kariéra, ale i práce s mládeží a funkcionářská činnost.

Přejeme Márovi vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti jak v osobním, profesním či sportovním životě!

[file]