12.09. 2019 Poděkování Milanu Klimešovi

V trenérském týmu TJ SAPELI dochází ke změně. Z důvodu velké pracovní vytíženosti byl nucen ukončit činnost kouč Milan Klimeš, který převzal tým vloni na podzim v rozehrané soutěži a ze suterénu tabulky ho dovedl ke klidnému osmému místu. Již po skončení podzimní části zvažoval , že na jaře nebude pokračovat, neboť jeho pracovní vytíženost je skutečně enormní. Nakonec Milan zahájil s týmem i nový soutěžní ročník, ale po několika kolech situaci vyhodnotil tak, že skutečně nelze i nadále vykonávat trenérskou funkci v našem klubu.

Hráče i funkcionáře TJ SAPELI Milanovo rozhodnutí velmi mrzí a za velkou porci poctivě odvedené práce mu děkuje a přejemu mu vše dobré do dalších let, jak v osobním, tak pracovním životě.

Milan Klimeš zůstává i nadále ve vedení klubu. Hrajícím trenérem je Petr Tržil, hrajícím asistentem Petr Doucha. Utkání bude ze střídačky koučovat Jiří Babínek - předseda klubu.

[file]