20.07. 2019 Sapeláci vítězem VI. ročníku MAnkova sportovního odpoledne

Ve vzorně připraveném areálu TJ SAPELI ve Stáji proběhl již VI.ročník MANKOVA SPORTOVNÍHO ODPOLEDNE. V jeho průběhu se střetly čtyři týmy starých gard  a proběhlo exhibiční utkání v malé kopané.

Výsledky:

I .semifinále:  Slavoj Třešť - Sokol Bohdalov   6 - 0

II.semifinále:  TJ Věžnice - SAPELI Janovice  1 - 3  /góly: Tomáš Reiterman, Luboš Rychtecký, Petr Klíma/.

Malá kopaná:  SABRA - MANKOVI KAMARÁDI  2 - 4

O.3.místo: TJ Věžnice - Sokol Bohdalov  3 - 2

Finále: Slavoj Třešť - SAPELI Janovice   4 - 5  /Rychtecký Luboš 3x, Pavel Bartoš, Petr Klíma/.

Vítězem turnaje se tedy stali staří páni TJ SAPELI JANOVICE, hráli v této sestavě:

Petr Koubek, Pavel Krpálek - Petr Dvořáček, Vladimír Hekerle, Jakub Lokvenc, Zdeněk Duba, Petr Horský, Leoš Boháček, Jiří Babínek, Pavel Bartoš, Karel Klimeš, Lukáš Slezák, Petr Klíma, Luboš Rychtecký, Tomáš Reiterman, Luboš Klimeš.

Nejlepšími střelci turnaje byli Pavel Svoboda /Třešť/ a Luboš Rychtecký /SAPELI/, oba 4 góly.

Nejlepším gólmanem byl Valerij /Třešť/.

Nejstarším hráčem byl Josef Maštera /Věžnice/ 69 let.

Nejlepším hráčem turnaje byl Vladimír Hekerle /SAPELI/.

Překvapením turnaje byla Simona Oulehlová /SABRA/.

Nejlepším sudím turnaje byl vyhlášen Jiří Mlsna.

Foto vítězů SG SAPELI JANOVICE si můžete prohlédnout zde.