20.06. 2019 V sobotu jedeme na turnaj do Puklic

zapas.jpg

Tento víkend patří oslavám 70. výročí založení fotbalu v Puklicích. Vzhledem k tomu, že od přestupu Milana Špendlíčka v roce 1998 oba kluby pojí velmi přátelské vztahy, byli jsme pozváni na sobotní fotbalový turnaj. V prvním utkání turnaje se střetneme od 10.40 s domácím týmem Sokola.

Náš celek bude tvořen zčásti legendami klubu / Pavel Krpálek, Tomáš Reiterman, Alda Kovář apod./, zčásti současnými hráči / Štěpán Bambula, Filip Dvořáček, Martin Boháček, Ondra Částka, Honza Flekal, Pavel Matějíček/. V našem týmu se objeví i několik hostů, kteří mají spojitost s naším klubem /např.Franta Krupica/. Otázkou je, v jakém týmu nakonec nastoupí sapelácká ikona Milan Špendlíček...

Sraz v Puklicích je nejpozději v 10.00. Odjezd z Jihlavy je v 9.45 od ÚŘADU PRÁCE NA SLUNCI.