06.01. 2019 IV.ročník SAPELI OPEN TENIS CUPU je již minulostí

Tennis.png

Všechny tři kurty nafukovací haly jihlavského teniscentra patřily v sobotu Sapelákům. Dvanáct dvojic bylo rozlosováno do třech čtyřčlenných skupin a úderem dvanácté hodiny byl započat již čtvrtý ročník SAPELI OPEN TENIS CUPU:

Základní skupiny skončily takto:

Skupina "A": 1. Rezničenko-Adamec, 2. Horský-Babínek ml.,   3. Koubek-Rychtecký, 4. Brabec-Navrátil.

Skupina "B": 1. Babínek st.-Krpálek,   2. Špendlíček-Wondrák, 3. Padrnos-Slezák,     4. Benáček-Soukupová.

Skupina "C": 1. Vacek-Bruzl,  2. Barák-Zamazal, 3. Klíma-Pytlík,  4. Kozojed-Klimeš.

Po skončení základních skupin byly celky rozmístěny do skupin o umístění - o 1.-4.místo, o 5.-8.místo, o 9.-12.místo.

V turnaji došlo k řadě překvapení, ale i k řadě zklamání. Favorizované dvojice - např. Barák-Zamazal, Koubek Rychtecký, Klíma-Pytlík skončili v poli poražených. Naopak například dvojice Rezničenko-Adamec, Vacek -Bruzl, či Špendlíček-Wondrák předváděli velkou kvalitu. Samostatnou kapitolou turnaje je dvojice Babínek st.-Krpálek, která byla opět excelentní a po dvou vítězstvích a jednom třetím místě v předcházejících ročnících nyní vybojovala druhé místo, když ji od třetího triumfu v turnaji připravila nejlepší dvojka dne Vacek-Bruzl. Na našem turnaji se představila poprvé žena - přítelkyně Kuby Benáčka Věrka Soukupová.

Konečné výsledky:

1. Tomáš Vacek - Bronislav Bruzl

2. Jiří Babínek st. - Pavel Krpálek

3. Ivan Rezničenko - Lukáš Adamec

4. Milan Špendlíček - Kamil Wondrák

5. Petr Barák - Marek Zamazal

6. Petr Klíma - Petr Pytlík

7. Petr Horský - Jiří Babínek ml.

8. Petr Koubek - Luboš Rychtecký

9. David Padrnos - Lukáš Slezák

10. Petr Navrátil - Míla Brabec

11. Petr Kozojed - Milan Klimeš / Michal Příhoda /

12. Jakub Benáček - Věra Soukupová.

Nejstarší hráč turnaje: Jiří Babínek st. /52 let/

Nejlepší hráči turnaje - nominace bez pořadí - Lukáš Adamec, Bronislav Bruzl, Pavel Krpálek.

Překvapení turnaje: Věra Soukupová.

Krátce po osmnácté hodině byl turnaj zakončen vyhlášením výsledků a předáním cen. Následovalo příjemné posezení v klubovně teniscentra. Čtvrtý ročník SAPELI OPEN TENIS CUPU proběhl bez jakýchkoliv problémů a tak patří všem zúčastněným velké poděkování. Již nyní se můžeme těšit na V.ročník, který se bude konat v lednu 2020.

[file]