00.00. 0000 SPEŘICE x JANOVICE 3:2

V prvním poločase obě mužstava předvedla svižný fotbal, hra byla vyrovnaná. Stoprocentní šanci neproměnil speřický Jůzl, který běžel sám na Musila. V 18. minutě trestal Padrnos, když se obtočil kolem obránce. Vyrovnat mohli Štěpán a Jůzl, ovšem zakončovali nepřesně. Branku přestřelil i janovický Reitermann. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, Němcova tečovaná rána skončila v síti. Pak se opět prosadil výborný Padrnos a bylo to 1:2. Domácí to nezabalili a další bomba Němce s tečí znamenala vyrovnání. Vzápětí při standardce Němce chyboval Musil a Nenadál rozhodl.

Góly: 57. a 81. Němec, 85. Nenadál ? 18. a 66. Padrnos. Rozhodčí: Šula. ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Speřice: Brzoň ? Čermák, Příhoda, Sávi (86. Holenda), Němec, Pohan, Jůzl, Bláha, Nenadál, Štěpán, Křišta (80. Strnad). Janovice: Musil ? Lokvenc, Špendlíček, Tržil, Reitermann, Zamazal, Lapeš, Chramosta, Slezák, Došek (78. Matějíček), Padrnos