10.06. 2012 SAPELI POLNÁ - SLAVOJ ŽIROVNICE 2 - 1 /0-1/

V první desetiminutovce si Sapeláci vytvořili dvě dobré možnosti,Zamazal je však gólově nezakončil.Potom však začali úřadovat hosté a začali trestat lehkovážně hrající domácí tým.Podvakrát se vyznamenal Koubek,potřetí při rychlém brejku hostí a lobu Moravce byl již bez šance.Sapeláci hráli složitě,špatně kombinovali,přesto mohli ještě do poločasu srovnat,ale Rychtecký pálil mimo a Zamazala vychytal výborný Tomíšek.
V druhé půli již byli Sapeláci výraznější,v 53. minutě unikl obráncům Zamazal,jeho první střelu gólman Tomíšek vyrazil,dorážka "Zamázky" však byla excelentní a znamenala vyrovnání 1-1.Sapeláky sice vyrovnání povzbudilo,jejich hra však měla do ideálu daleko.Přesto zvýšili bojovnost a nasazení,což přineslo další šance.V dobrých pozicích se ocitl Zamazal,Dibdiak,Vackova bomba zatřásla břevnem žirovnické branky.Nakonec se domácí rozhodující branky dočkali.Po pravém křídle unikl agilní Vacek, ve velkém vápně byl sražen a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Rychtecký.Byla to naše první penalta v jarní části,v podzimní byla také jen jedna.V závěru utkání si již Sapeláci vedení pohlídali a před posledním kolem je jisté,že již nemohou být v celkové tabulce horší než pátí,což je vynikajícím úspěchem našeho klubu.A dokonce bude velmi zajímavé i poslední kolo,ve kterém hostíme čtvrtý tým tabulky Čáslavice-Sádek,který má před Sapeláky pouze jednobodový náskok.Bude to tedy přímý souboj o čtvrté místo.
Velké poděkování patří Lukáši Dibdiakovi,který pomohl o tomto víkendu oběma celkům a podílel se na vítězstvých obou celků.

Nejlepší hráči: Vacek,Brnický - Moravec

rozhodčí:Svoboda,Švehla,Nádvorník. Delegát:Prokeš
žk: 1-1, bez vyloučených. Diváků:1OO.

góly: 53.Zamazal,81.Rychtecký - 17.Moravec

Sestava: Koubek-Tržil,Reiterman,Šebesta,Černý/76.Slezák/-Vacek,Brnický,Špendlíček,Zamazal/88.Matějíček/,Klimeš /56.Dibdiak/- Rychtecký.