29.07. 2018 V.ROČNÍK MANKOVA SPORTOVNÍHO ODPOLEDNE JE JIŽ MINULOSTÍ

Sobota 28.7. patřila ve sportovním areálu TJ Sapeli Polná ve Stáji již V.ročníku MANKOVA SPORTOVNÍHO ODPOLEDNE, kterým každoročně vzpomínáme na našeho předčasně zesnulého kamaráda a mecenáše MANKA BRADÁČE.

Tentokrát se ve veteránském turnaji sešly tři týmy - Slavoj Třešť, Sokol Bohdalov a MIX Jihlavska / výběr veteránů okresu Jihlava/.

Výsledky turnaje:

Slavoj Třešť - Sokol Bohdalov  6-1, MIX Jihlavska - Sokol Bohdalov 1-1 / na pk: 5-4, Slavoj Třešť - MIX Jihlavska 4-3.

Celkové výsledky:

1. Slavoj Třešť

2. MIX Jihlavska

3. Sokol Bohdalov

Nejlepší gólman: Kamil Hanus /Sokol Bohdalov/

Nejlepší střelec: Petr Beseda - 3 góly / Slavoj Třešť /

Nejstarší hráč: Josef Maštera - 68 let / MIX Jihlavska /

Nejlepší hráč:  Lubomír Mikeš / Slavoj Třešť /

Zahraniční hráč: CHUAN / MIX Jihlavska /

Veteránský turnaj měl opět kvalitní úroveň, zvláště tým Třeště skvěle dirigovaný Michalem Lovětínským předváděl takticky velmi vyspělý výkon. Ale i v dalších dvou týmech předváděli někteří hráči , že ze svého fotbalového kumštu nic nezapoměli. V týmu MIXU například dvaapadesátníci Mirek Fišer a Zdeněk Duba, v týmu Bohdalova exceloval gólman Kamil Hanus. I přes solidní bouřku s lijákem v prvním utkání se turnaj s hodinovým spožděním bez problémů dohrál.

Tradiční utkání MANKOVY SABRY proti  týmu MANKOVÝCH KAMARÁDŮ, tentokrát vyhráli KAMARÁDI. V jejich týmu nastoupili např: Petr Klíma, Jiří Babínek sat., Jiří Babínek ml., Mirek Fišer, Zdeněk Duba, Ondra Komárek, Danek Boháček a další.

Bylo to příjemné odpoledne, výborné klobásky a vychlazené pití k tomu jistě také přispělo.

PŘÍŠTÍ - VI.ROČNÍK MANKOVA SPORTOVNÍHO ODPOLEDNE SE BUDE KONAT V SOBOTU 20.ČERVENCE 2019.

FOTO MIXU JIHLAVSKA SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE.