27.02. 2020 V TĚCHTO DNECH SLAVÍ NAROZENINY TOMÁŠ REITERMAN - 40 LET

Včera oslavil  kulatou "čtyřicítku" jeden z největších bohatýrů Sapelácké historie,  řízný stoper Tomáš Reiterman. Začínal v FC Vysočina Jihlava, od roku 2000 působil rok ve Velkém Beranově a potom následuje úctyhodných osmnáct let let v našich barvách. Dva roky trvalo, než se stal základním stavebním kamenem našeho týmu, ale potom jím byl celých šestnáct sezón. Při Tomášově časově velmi náročném zaměstnání, při  jeho velmi náročném stylu života je obdivuhodné, že vydržel hrát na takové úrovni a bez tréninku tak dlouho.Určitým vysvětlením je jeho bojovné srdce, nikdy nic nevypustí, vždy jede naplno, strhává ostatní k maximálnímu výkonu. Mnohdy přijel na zápas utahaný přes půl Evropy, mnohdy byl ještě víc "unavený" a přijel jen ze Studýnek. Vždycky se však na hřišti vydal ze všech sil! Umí za to vzít i mimo hřiště, je v tom nedostižitelný. Je maximálně soutěživý, prostě takového borce chce mít v kabině každý. Když už nezaberou slova trenéra, Reitrimu stačí dvě věty a tým jede naplno! Bylo zcela samozřejmé, že kapitánskou pásku po Milanu Špendlíčkovi převzal právě Tom. Až v minulé sezóně se mu pár utkání nevydařilo a ve spojení s několika dalšími důvody se Reitri rozhodl k ukončení činnosti. Byla to pro nás obrovská ztráta. Všichni jsme však věřili, že v mimořádných situacích, které bohužel nastaly, zase obuje kopačky a svému klubu a svým kamarádům pomůže.Stalo se tak a Reitri se na jaře opět objeví v sapeláckém dresu a bude bojovat spolu se svými spoluhráči o důležité body!

PŘEJEME TOMÁŠOVI KE KULATINÁM HODNĚ ZDRAVÍ, STĚSTÍ, LÁSKY A SPOKOJENOSTI. MNOHO ŠTĚSTÍ V OSOBNÍM, PROFESNÍM I SPORTOVNÍM ŽIVOTĚ.

.

FOTOGRAFIE TOMÁŠE REITERMANA SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE:

[file]