21.05. 2012 FK HUMPOLEC - SAPELI POLNÁ 3 - 1 /2-1/

Sapeláci vstoupili do utkání tou správnou nohou a již v sedmé minutě skóroval Špendlíček,když propálil hradbu těl a tečovaná střela skončila za zády bezmocného Kříže.Bohužel netrvalo dlouho a domácí prošli zcela neatakování středem hřiště a vyrovnali Kamešem.Potom se ocitl v šanci Reiterman,domácí hráč však stihl vykopnout míč z brankové čáry.Následovalo Čihákovo sólo /opět přes střed hřiště/ a domácí vedli 2-1.
Domluva v kabině pomohla a v první čtvrthodině druhé půle mohl skórovat Barák,Zamazal a Špendlíček.Bohužel udeřilo snad z prvního útoku Humpolce v druhé půli,prosadil se Paťha.To Sapeláky definitivně srazilo do kolen a i když měl další tutovku Zamazal a později i Špendlíček patřil závěr utkání domácím a gólman Koubek se měl co ohánět.
Výhra Humpoleckých je zasloužená,Sapeláci tentokrát nepředvedli poctivý ,bojovný a důsledný výkon,toho důkazem jsou tři obržené - velmi laciné branky.Pravdou je,že momentálně chybělo trenérům již šest hráčů /Padrnos,Morkus,Klimeš,Slezák,Krpálek a Matoušek/ a nastoupit museli i někteří nedoléčení.Velká škoda,že naši hráči nedázali víc zabojovat,nebyli důraznější a nedokázali využít nabídnutých šancí.Domácí nepředvedli nic světoborného,přesto jim to tentokrát /na podzim ve Stáji vyhráli Sapeláci 3-2/ na výhru stačilo.