11.03. 2018 TJ SLOVAN KAMENICE NAD LIPOU - TJ SAPELI POLNÁ 3 - 3 / 2-1 /

První tutovku promarnil v úvodu utkání Petr Kozojed, kterému před práznou kamenickou branku servíroval Kuba Szabó. O chvíli později přestřelil z hranice penalty Milan Špendlíček.V další gólovce byl Kuba Szabó, obešel posledního beka a byl stažen..... Potom se dostal do šance domácí domácí Slovan a hned šel do vedení 1-0! Vyrovnání přinesl únik Kuby Szabóa a jeho příprávku proměnil Petr Kozojed 1-1. Již ve 20. minutě odstoupil zraněný Milan Špendlíček, nahradil ho Robert Černý. Ještě do poločasu jsme průběh utkání otočili, přihrával opět Jakub Szabó, skóroval tentokrát Míla Brabec 1-2. Začátkem druhé půle několikrát vyzkoušel gólmana domácích střelami z dálky Filip Dvořáček, taktéž domácí stejným způsobem prověřili Ivana Rezničenka.V samostatném úniku byl faulovaný Petr Kozojed, penalta se však nepískala. Cca v 15. minutě vyrovnali domácí na 2-2. Tento stav trval velmi krátce, neboť Filip Dvořáček vyzval Petra Kozojeda a ten poslal Sapeláky znovu do vedení 3-2. Potom se během dvou minut zranili Míla Brabec a Lukáš Varhaník, Sapeláci dohrávali více než 20 minut o devíti, přesto mohl Jakub Szabó podvakrát skóre navýšit. Nestalo se tak a domácí těsně před koncem vyrovnali na 3-3.Poslední slovo mohl mít na hřiště se navrátivší kulhající Milan Špendlíček, ale jelikož z malého vápna přestřelil soupeřovu branku, skončilo utkání remízou.

Utkání splnilo očekávání, dobře jsme potrénovali, bohužel jsme přišli o další hráče a zdravotní situace kádru těsně před začátkem soutěže je velmi tristní.

Góly: Petr Kozojed 2x, Miloslav Brabec.

Sudí: Kůrka st.

Rezničenko - Tržil, Boháček, Bambula, Varhaník - Brabec, Špendlíček /20.Černý/, Matějíček, Dvořáček - Szabó, Kozojed.