06.05. 2012 SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD - SAPELI POLNÁ 3 - 1 /2-0/

Sapeláci zaspali začátek utkání a již v páté minutě inkasovali z kopačky Vacka.V deváté minutě to již bylo 2-0 pro domácí,s tím rozdílem,že autorem branky z podobné akce byl tentokrát Sláma.Sapeláci se tentokrát rozjížděli velmi těžce - absence některých hráčů byla víc než zřejmá.V první dvacetiminutovce mohli domácí ještě dvakrát skórovat - 1x zachránil Koubek,1x Reiterman.Po půlhodince se hra vyrovnala a Fišer připravil dvě šance Rychteckému,který obětavě nastoupil zdravotně indisponován.Jelikož Sapeláci své příležitosti promarnili,šlo se do kabin za zaslouženého dvoubrankového vedení domácích.

V druhé půli to již bylo vyrovnané utkání,dá se říci,že v první čtvrthodině byli Sapeláci lepší opět dvě šance spálil Rychtecký a poté Zamazal snížil na 1-2.Bohužel ve chvíli kdy se Sapeláci zvedali inkasovali potřetí. V 65. minutě rozhodl utkání Šimoníček.

Sapeláci tedy na body v Brodě nedosáhli,ale mohou je získat již tuto neděli v domácím utkání se Ždírcem nad Doubravou.

Sestava: Koubek - Tržil,Reiterman,Špendlíček,Černý - Vacek,Brnický,Slezák /46.Klimeš/,Zamazal,Fišer - Rychtecký /70.Šebesta/.

Utkání řídil s velkým přehledem Petr ml.,žk:0-1,bez vyloučených,120 diváků.