22.01. 2018 LEGENDY SAPELI - "VÝBĚR SVĚTA" 16 - 10 /5-4,3-4, 8-2/

Legendy postrádaly svého nejproduktivnějšího hráče Tomáše Reitermana, chyběli i Robert Černý a Petr Klíma a tak byl tentokrát VÝBĚR velkým favoritem utkání. Naštěstí se těsně před zápasem zadařil transfer s angažováním Lukáše Varhaníka a Kamila Vondráka a tím se o zvýšily naděje LEGEND na úspěch.

Hned z prvního útoku se po spolupráci ala Studýnky prosadil Kajman a brzy vedly Legendy 4-1.Stačila chvilka nekoncentrovanosti a do první sirény soupeř skóre takřka srovnal 5-4. Ve druhé třetině měli maličko navrch lépe bruslící hokejisté VÝBĚRU, zatímco výborně kombinující LEGENDY neustále ztroskotávaly na famózním gólmanovi Mirku Flesarovi. Ovšem ve třetí třetině nedokázal ani on zabránit skvělému finiši LEGEND, které osmi góly za sebou zvýšily až na 16-8 a poté teprve dovolily VÝBĚRU výsledek dvěma brankami zkorigovat.

První hvězdou utkání byl vyhlášen Kamil Kajman Wondrák se sedmi kanadskámi body / 4 góly a 3 asistence /. Druhou hvězdou utkání byli vyhlášeni šestibodoví  Milan Špendlíček /2+4/ a Lukáš Varhaník  /1+5/. Třetí hvězdou utkání byl vyhlášen autor pěti branek Jakub Lokvenc.