03.10. 2017 MILAN ŠPENDLÍČEK NEJSTARŠÍM STŘELCEM V HISTORII KLUBU

Milan Špendlíček, největší ikona Sapeláků i ve své dvacáté sezóně dokazuje, že je svému týmu i ve svých 44 letech nesmírně platný. Vzhledem k tomu, že pracuje prakticky nepřetržitě na rekonstrukci a výstavbě  dálnice D1, nemá možnost již několik let trénovat, ani na řadu utkání není kvůli pracovnímu vytížení k dispozici. Přesto, pokaždé když nastoupí, vydá se na place do maxima a je příkladem mnohem mladším spoluhráčům.

V mistrovském utkání s Kouty Špendla posunul další tabulkové hranice Sapeláků - stal se nejstarším skórujícím hráčem klubu v krajském přeboru -  ve 45.minutě napálil z voleje přetažený roh Davida Macka a prostřelil hostujícího gólmana Stýbla. V den tohoto mistrovského utkání bylo Mildovi 44 let, 2 měsíce a 3 dny!!! Úctyhodný výkon - blahopřejeme!

[file]