15.09. 2017 V NEDĚLI HOSTÍME tým TJ Dálnice SPEŘICE

zapas.jpg

V neděli čeká Sapeláky utkání sedmého kola krajského přeboru, naši borci se představí počtvrté v domácím prostředí. Zatímco s venkovními zápasy můžeme být spokojeni / výhra v Pelhřimově a Přibyslavi, těsná prohra v Bystřici /, v domácích zápasech je naše bilance velmi tristní. Ve třech utkáních jsme získali jen jeden bod za remízu s Velmezem, podlehli jsme jak Okříškám, tak Chotěboři a máme našim příznivcům co vracet.

Náš soupeř je v krajském přeboru nováčkem, zatím se mu však daří, z posledních třech utkání dvakrát vyhrál a jednou remizoval. Očekáváme tedy otevřený a kvalitní fotbal se snad dobrým koncem pro naše barvy.

Utkání SAPELI POLNÁ - Dálnice Speřice začíná v neděli v tradičních 10.30 a řídit jej bude trio arbitrů: pánové Luboš Rygl, Jaroslav Jahoda a Filip Novák. Delegátem svazu je předseda komise rozhodčích KFS Vysočina pan Josef Bajer.