21.07. 2017 DNES SLAVÍ NAROZENINY MILAN ŠPENDLÍČEK - 44

Dnes slaví neuvěřitelných čtyřiačtyřicet stále mladý a svěží náš kapitán, největší ikona našeho klubu Milan Špendlíček. Ač se to zdá neuvěřitelné, Milda začal v našem klubu hrát pravého beka v pětadvaceti letech již v roce 1998!!! Během těch velmi úspěšných devatenácti let nastupoval v našem týmu na všech postech vyjma gólmana / i když co nebylo může být/.... Pro svoji skromnost  a kamarádskou povahu se stal přirozenou autoritou a lídrem týmu, dlouhá léta nosil zcela zaslouženě kapitánskou pásku a vedl svůj tým do stovek utkání.

Skvělou zprávou pro všechny Sapeláky zajisté je, že je Milan Špendlíček připraven i na svoji dvacátou sezónu v našem týmu a i nadále bude působit v našem dresu na fotbalových trávnících krajského přeboru.

Špendlovi přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. MILDO TU DVACÁTOU SEZÓNU SI POŘÁDNĚ UŽIJ!!!

Foto Milana Špendlíčka si můžete prohlédnout zde: