16.07. 2017 SAPELI POLNÁ - Sokol Mírovka 5 - 0 / 3-0 /

Sapeláci nastoupili v prvnímu přípravnému utkání proti nováčkovi I.A.třídy celku Sokola Mírovka.Oba týmy se představily v "dovolenkových" kombinovaných sestavách. Od úvodního hvizdu se hrálo povětšinou v šestnáctce soupeře, ale produktivita našich hráčů nebyla příliš výrazná. Vstřelili jsme sice 5 gólů a dvě tyče /Bob Doubravský, Kuba Szabó /, ale spoustu šancí jsme zazdili / Marian Antoš, Bob Doubravský, Petr Navrátil, Michal Příhoda, Kuba Szabó/. Hosté měli dvě nebezpečné situace, které s přehledem zlikvidoval Tomáš Hajný.Naši hráči utkání poctivě odmakali a utkání splnilo účel.

Góly: 7.a 72.Jakub Szabó, 42. a 44. Bob Doubravský, 61. Michal Příhoda

Sudí: pánové Šula, Krejčí a Bílek, hráno bez karet, 30 diváků.

Sestava SAPELI:

Tomáš Hajný - Petr Tržil, Petr Kozojed, Štěpán Bambula, Jan Kubín, Lukáš Varhaník, Pavel Matějíček, Jan Vacek, Lukáš Slezák, David Macko, Vojtěch Musil, Jakub Szabó, Petr Navrátil, Michal Příhoda, Bob Doubravský, Marian Antoš.