28.06. 2017 ZHODNOCENÍ SEZÓNY 2016/2017

Právě uplynulá sezóna se hodnotí velmi dobře. Získali jsme nejlepší umístění v devětatřicetileté historii klubu, naši hráči obdrželi řadu individuálních ocenění. Tím nejdůležitějším však byl týmový duch našeho celku. Bez rozdílu věku , od legend klubu přes střední generaci až po mladé hráče, všichni se snažili podat co nejlepší výkony. V řadě utkání jsme prohrávali, přesto jsme je dokázali vyhrát. V deseti mužích jsme vstřelili tři góly výborné Přibyslavi a porazili ji.Naše defenziva pracovala výborně, průměr obdržených branek 1,16 na utkání je skvělý.Hráli jsme ofenzivní fotbal a i když se střelecky až tak nedařilo útočníkům, zastoupili je záložníci i obránci.V podzimní části jsme prohráli třikrát, na jaře pouze dvakrát. Hodně jsme se polepšili v počtu obdržených karet, patříme mezi nejlepší celky soutěže. Prostě letošní ročník jsme si nadmíru užili a jsme za to moc rádi.

UMÍSTĚNÍ:

PODZIM:   3. místo - 13 utkání,  8 vítězství, 2 remízy, 3 prohry, 26 bodů, skóre 25:14,   +8

JARO:       3. místo - 13 utkání,  9 vítězství, 2 remízy, 2 prohry, 29 bodů, skóre 24:16,    +5

CELKEM:  3.místo -  26 utkání, 17 vítězství, 4 remízy, 5 proher, 55 bodů, skóre 49:30, +13

Doma:                       13 utkání, 10 výher, 1 remíza, 2 prohry, 31 bodů, skóre 32 - 18

Venku:                      13 utkání,   7 výher, 3 remízy, 3 prohry,  24 bodů, skóre 17 - 12

HRÁČI:

Na jaře nastoupilo celkem 18 hráčů, na podzim 20 hráčů.

Všech 26 utkání a všech 2340 minut odchytal Honza Herink

25 utkání - Petr Tržil, 24 utkání -  Michal Příhoda, 23 utkání -  Filip Dvořáček, Martin Boháček a David Macko,22 utkání - Petr Navrátil,  21 utkání - Jan Vacek a Petr Mašek, 20 utkání - Patrik Fišer, Milan Špendlíček, Petr Barák, 19 utkání - Tomáš Reiterman, 10 utkání - Štěpán Bambula, Petr Takács, 8 utkání - Pavel Matějíček, 7 utkání - Jakub Szabó, Jakub Fic, 6 utkání - Matěj Brnický, 4 utkání - Alexander Kovář, David Padrnos, 3 utkání - Jakub Lokvenc, 2 utkání - Marek Zamazal.

GÓLY:

Střelcům vévodí třetí nejlepší kanonýr soutěže Filip Dvořáček s 13 góly, následují Petr Navrátil - 8 gólů, Michal Příhoda - 7 gólů, Tomáš Reiterman 5 gólů, Pavel Matějíček - 4 góly, David Macko - 4 góly, Petr Mašek - 3 góly,Petr Barák - 2 góly,  Jan Vacek - 1 gól, Petr Takács - 1 gól,  Alexander Kovář - 1 gól.

KARTY :

podzim - 1 červená a 39 žlutých, jaro - 1 červená a 19 žlutých.

Karty celkem:  Bambula Štěpán 0,  Barák Petr  5x žk, Boháček Martin 1x žk, Dvořáček Filip 2x žk, Fišer Patrik 3x žk, Herink Jan 0, Macko David 9x žk, 1x čk, Mašek Petr 4x žk, Navrátil Petr 6xžk, 1x čk, Příhoda Michal 5x žk, Reiterman Tomáš - 7x žk, Špendlíček Milan 2x žk, Takács Petr 2x žk, Tržil Petr 5x žk, Vacek Jan 2x žk, Matějíček Pavel 2x žk, Szabó Jakub 2x žk.

TRÉNINKY:

Z celkového počtu 64 tréninků měli nejvíce tito hráči:

Filip Dvořáček 56, Petr Mašek a Petr Navrátil 52, Martin Boháček a Patrik Fišer 45, Jan Herink  a Michal Příhoda 44.

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ ZA SEZÓNU 2016/2017

Nejlepším gólmanem soutěže byl Honza Herink, měli jsme celkem 28x hráče v sestavě kola, 3x jsme měli hvězdu kola a 1x střelce kola. Nesmím zapomenout ani na TV Novu a relaci "Borec na konec".

Gólmani: 1. Jan Herink - 12 čistých kont

Střelci:    3. Filip Dvořáček - 13 gólů

Sestava kola: 8 x Tomáš Reiterman, 4x Honza Vacek, 3x Filip Dvořáček, Jan Herink, 2x Petr Barák, Petr Mašek, 1x Petr Tržil, Michal Příhoda, David Macko, Petr Takács, Pavel Matějíček, Petr Navrátil.

Hvězda kola: 1 x Honza Herink, Pavel Matějíček, Filip Dvořáček

Střelec kola: 1x Filip Dvořáček

HRÁČ SEZÓNY:

podzim: 1.Petr Tržil, 2.Petr Barák, 3.Jan Herink, 4.Tomáš Reiterman, 5. Petr Mašek a Jan Vacek / shodné body/

jaro:      1.Tomáš Reiterman, 2.Filip Dvořáček, 3. Štěpán Bambula, 4. Petr Tržil, Petr Navrátil a Jan Herink / shodné body /.

celkem: 1.Tomáš Reiterman, 2.Petr Tržil, 3.Jan Herink, 4.Petr Barák, 5.Štěpán Bambula

KÁDR TJ SAPELI POLNÁ - TŘETÍHO TÝMU KRAJSKÉHO PŘEBORU TVOŘILI TITO HRÁČI:

Jan Herink, Jiří Babínek ml., Petr Koubek, Petr Barák, Martin Boháček, Jakub Lokvenc, Tomáš Reiterman, Petr Takács, Petr Tržil, Marek Zamazal, Filip Dvořáček, Jakub Fic, Patrik Fišer, David Macko, Petr Navrátil, Milan Špendlíček, Jan Vacek, Petr Mašek, David Padrnos, Michal Příhoda, Jakub Szabó, Matěj Brnický, Štěpán Bambula, Pavel Matějíček, Alexander Kovář, Jaromír Vala.

REALIZAČNÍ TÝM PRACOVAL V TOMTO SLOŽENÍ:

Trenér: Jiří Babínek

Asistenti trenéra: Petr Tržil a Petr Klíma

Vedoucí mužstva: Jan Komárek

Kustod: Filip Komárek

Foto TJ SAPELI si můžete prohlédnout zde.