27.04. 2010 TJ Sapeli Janovice - FK Humpolec "B" 1-2

Úvod zápasu byl zcela nečekaný,místo očekávaného náporu Sapeláků měli hosté již ve třetí minutě golovku,zakončili však mimo tyče Musilovy svatyně.V první dvacetiminutovce se domácí hledali a když už konečně začali nacházet svoji fotbalovou tvář,tak si domácí beky i golmana vychutnal hostující Chlad a hosté vedli 0-1 /21.minuta/.O chvilku později však dokázal vyrovnat domácí "šuter" Tomáš Reiterman,byl to již jeho čtvrtý gól v posledních čtyřech utkáních.Až do poločasu Sapeláci mačkali soupeře u jeho brány a golman hostí doslova čaroval,zvláště dělovkyˇMilana Špendlíčka byly výstavní.
Vstup do druhé půle byl pro domácí tragický - dvě minuty po přestávce zahrávali hosté roh a nikým nerušený Keller hlavičkoval do odkryté branky - 1-2.
Až do konce zápasu měli sapeláci drtivou převahu,vynikající výkon podávali dva nejzkušenější hráči kapitán Milan Špendlíček a Tomáš Reiterman nebylo to však nic platné.Hosté houževnatě bránili a měli pořádnou porci štěstí - Špendlíčkovu rána trefila na brankové čáře beka hostí,Reiterman nastřelil břevno a Padrnos trefil tyč.....Bylo to dopoledne plné zmaru.Je třeba říct,že naši hráči bojovali do poslední vteřiny,ne všichni podali dobrý výkon,ale malé nasazení jim rozhodně nejde vyčíst.Spíše nezodpovědnost zadních řad a slabá produktivita ofenzivy rozhodla o zbytečné a nečekané ztrátě bodů.Hrálo se za pěkného počasí,před solidní návštěvou 150 diváků.
Poločas 1-1.ŽK - 1-6.Sudí Krejčí,Straka,Šula.
Sestava Sapeli:Musil,Černý,Reiterman,Zeman,Slezák/65.Šuhaj/,Zamazal,Brnický /80.Lokvenc/,Špendlíček,Čurda,Padrnos,Matějíček/46.Lapeš/.Pro zranění chyběli Barák,Varhaník a Vacek.