08.02. 2017 ZIMNÍ PŘÍPRAVA ZAČALA

Včerejším takřka desetikilometrovým výběhem s vloženými silovými prvky zahájili Sapeláci letošní zimní přípravu. S týmem se již nepřipravují Jakub Fic / ?/, Jakub Lokvenc / Jamné/, Jiří Babínek / Dobronín/, Marek Zamazal / pokračuje v Dobroníně/ Matěj Brnický / přerušení činnosti /, otazník visí nad Jakubem Szabó. Přípravu v našem klubu nezahájil ani dlouhodobě avizovaný Libor Horáček, který dal přednost Staré Říši.Do týmu se po půlroční odmlce vrací levonohý technický záložník Pavel Matějíček a historicky nejlepší kanonýr týmu David Padrnos.Na prvním tréninku polykaly kilometry i dvě velezkušené ikony klubu Milan Špendlíček a Petr Tržil, oba ročník 1973!

Další tréninky následují takto: PÁTEK     10.2. 18.00 - VÝBĚH OD BAZÉNU ROŠICKÉHO

SOBOTA  11.2.   9.00 - POSILOVNA A SPINNING GYM CENTRUM JIHLAVA