15.01. 2017 II. ROČNÍK SAPELI TENIS OPEN CUPU ZNÁ SVÉ FINALISTY

Tennis.png

Čtyři kurty jihlavského TENISCENTRA byly dějištěm II.ročníku SAPELI OPEN TENIS CUPU. Čtyřiadvacet borců ve dvanácti dvojicích předvádělo skvělý tenis, k vidění byla řada vynikajících individuálních výkonů a fines, a samozřejmě se zažila spousta legrace.

Rozlosování přihlášených dvojic:

Skupina "A":

BABKRP      Jiří Babínek st., Pavel Krpálek

ZAMBAR      Marek Zamazal, Petr Barák

KAŠPEND    Kamil Wondrák, Milan Špendlíček

TAKBRAT     Petr Takács, Libor Bratršovský

PFDVOŘ      Petr a Filip Dvbřáčkovi

TABOH         Michal Tábor, Martin Boháček

Skupina "B":

HORBA         Petr Horský, Jiří Babínek ml.

KLÍREITER    Petr Klíma, Tomáš Reiterman

NAVRMAŠ    Petr Navrátil, Petr Mašek

ČELIST         Robert Černý, Jiří Listopad

KOURYCHT   Petr Koubek, Luboš Rychtecký

PADLOK       David Padrnos, Jakub Lokvenc

Ve skupině "A" se nejvíce dařilo loňským vítězům BAKRP -  Pavlu Krpálkovi a Jirkovi Babínkovi st., kteří s přehledem vyhráli všech pět utkání.Druzí ve skupině skončili TAKBRAT - Petr Takács s Liborem Bratršovským, kteří zvítězili čtyřikrát a prohráli jen s vítězi skupiny.Třetí skončila velezkušená dvojice ZAMBAR Marek Zamazal, Petr Barák.O čtvrté až šesté místo se potom podělily týmy KAŠPENDU / Kamil Wondrák, Milan Špendlíček /, PFDVOŘ / Petr a Filip Dvořáčkovi / a TABOH / Michal Tábor a Martin Boháček /.

Ve skupině "B" se přetahovala o vítězství hned čtveřice týmů HORBA  / Petr Horský, Jiří Babínek ml./, KLÍREITER / Petr Klíma, Tomáš Reiterman/, ČELIST / Robert Černý, Jiří Listopad / a KOURYCHT / Petr Koubek, Luboš Rychtecký /..Až závěrečné zápasy ve skupině rozhodly o 1. místu pro KLÍREITER, druhá skončila HORBA, třetí ČELIST.Na čtvrtém až šestém místě skončily týmy KOURYCHT / Petr Koubek a Luboš Rychtecký /,  NAVRMAŠ / Petrové Mašek a Navrátil /, a PADLOK / David Padrnos a Jakub Lokvenc /.

Vzhledem k tomu, že byla řada utkání neskutečně vyrovnaná, i přesto, že jsme hráli na čtyřech kurtech, nedokázali jsme turnaj dohrát až do konečného umístění. Byli jsme tedy nuceni situaci vyřešit takto:

Na 11.-12. místě skončily týmy TABOH a PADLOK

Na  9.-10. místě skončily týmy  KAŠPEND a NAVRMAŠ

Na  7.-8.  místě skončily týmy   PFDVOŘ a ČELIST

Na  5.-6. místě skončily týmy ZAMBAR a KOURYCHT

Na  3.-4- místě skončily týmy TAKBRAT a HORBA

Na  1.-2- místě skončily týmy BABKRP a KLÍREITER

Podle dohody prvních čtyř mužstev proběhne finále a utkání o třetí místo v náhradním termínu.

Byly vyhlášeny tyto ocenění:

Překvapení turnaje: tým TAKBRAT

Nejstarší hráči: třikrát přes padesát - Jirka Listopad, Petr Dvořáček, Jirka Babínek

Nejobětavější hráč: Petr Koubek, Michal Tábor

Největší smolaři: NAVRMAŠ

Největší zklamání: KAŠPEND

Největší hecíř: Mára Zamazal

Největší zajímavost: PFDVOŘ - tým složený z otce a syna - Petr a Filip Dvořáčkovi

II. ročník SAPELI OPEN CUPU se velmi vydařil, bylo to hezké nedělní odpoledne ve společnosti fajn lidí.

PS: Dnes už víme, že je příště potřeba objednat  mnohem větší kapaqcitu kurtů.

Foto z turnaje SAPELI TENIS OPEN CUPU si můžete prohlédnout zde: