09.11. 2016 "LEGENDY SAPELI" - "VÝBĚR SVĚTA" 13 - 9 / 3-2, 6-2, 4-5 /

V prvním letošním hokejovém mači chyběla řada našich plejerů, přesto mělo utkání od úvodního buly vysokou úroveň. Oba gólmani se měli co ohánět, hrál se rychlý, bojovný hokej plný technických fines a krásných gólů. Přestože tým legend vstoupil do utkání velmi dobře a vedl již 3-0, celek výběru dokázal do konce třetiny snížit na rozdíl jedné branky. Druhá třetina patřila veteránům, kteří v ní získali rozhodující náskok, který i přes zlepšený výkon juniorky ve třetí třetině dokázali udržet. Včerejší duel měl dva pětigólové střelce Tomáše Reitermana a Jakuba Jančího. Ve velkém stylu se po dvou a půl letech vrátil do týmu David Padrnos alias Jakub Voráček, který svoji neokázalou brilantní technikou čtyřikrát skóroval a dvakrát asistoval. Králem večera se stal "sapelácky džegr" Tomáš Reiterman. Reitri získal osm kanadských bodů za pět gólů a tři asistence, Jakub Jančí sedm / 5+2 /, Padry / 4+2 /  získal  bodů šest, Špendla pět / 1+4 /.