19.10. 2011 Pozvánka na utkání SAPELI POLNÁ - Sokol Herálec

V neděli 22.10.v tradičních 10.30 hod.sehrajeme na našem stadionu ve Stáji poslední domácí podzimní utkání.Soupeřem nám bude tým Sokola Herálec,za který kdysi hrával náš Mára Zamazal.Věříme,že nejen on,ale i ostatní Sapeláci budou chtít proměnit sedmý domácí start v sedmé vítězství a budou chtít udržet "Stajskou tvrz" i nadále jako nedobytnou.
Zveme tedy všechny naše příznivce na poslední letošní domácí vystoupení našich borců.
Náš "B" tým ve svém posledním utkání deklasoval tým Hybrálce 10 - 0.Všichni věříme že na tento úspěch naváže i "Áčko" a že se mu podaří v těžkém utkání zvítězit.Případné vítězství by zajišťovalo solidní bodovou pozici do jarní části,v opačném případě by se tabulka velmi vyrovnala a pro jarní odvety by byla situace složitější.Prostě co se nahraje na podzim,to je doma a to se počítá....
Přejme tedy Sapelákům v nedělním utkání úspěch a přijďte je podpořit!!!