31.08. 2016 SAPELI POLNÁ - SOKOL BOHDALOV 8 - 3 / 2-0 /

Středeční podvečer ve Stáji patřil přípravnému utkání domácích Sapeláků se sousedním Sokolem Bohdalov.Náš tým hrál v kombinované sestavě / což lze zřejmě říci o hostech/ současné hráče "A" týmu doplnili bývalí hráči Sapeli, příp. kamarádi, za což jim děkujeme.

Oba celky hrály pohledný technický fotbal, v úvodu bohdalovští dvakrát nepřekonali našeho gólmana a postupně za to byli potrestáni. Do poločasu dvěma brankami, po půli dalšími šesti.Soupeř však hrál aktivně a vzhledem k naší velké ofenzivní chuti nás dokázal třikrát potrestat. Některé akce našeho týmu byly opravdu pohledné a bylo vidět, že si všichni borci utkání užili.

Góly: Michal Příhoda 3x, Tomáš Prokeš 2x, David Macko 1x /pk/, Patrik Fišer 1x, Pavel Matějíček 1x.

Sudí: Petr Šula, bez karet, 20 diváků.

Sestava Sapeli: Babínek - Kovář, Černý / 70. Dvořáček /, Lokvenc, Slezák - Matějíček, Macko, Boháček - Příhoda,Rychtecký / 46. Fišer /, Prokeš.