10.10. 2011 Zajímavost z utkání s Humpolcem

V utkání s Humpolcem došlo k několika sporným situacím.Při jedné zahrál hostující bek zcela evidentně rukou - penalta se nepískala /sudí vysvětlil,že se taková ruka nepíská/.
V 89. minutě se mnohem "menší" ruka kupodivu pískala a hosté z ní snížili na 3-2.
V 64.minutě běžel sám na branku hostí Brnický,stoper hostí ho zezadu stáhl a obdržel pouze žlutou kartu.....
Sudí Šula,který mimo uvedené situace utkání řídil s přehledem si byl svého pochybení vědom a ihned po skončení utkání se za chyby omluvil před svými kolegy i před delegátem,jak kapitánovi domácích,tak vedení domácího klubu.

Vedení domácího týmu ocenilo uznání chyb ze strany rozhodčího,chyby nebyly úmyslné a vyplynuly ze hry.
Je potěšující,že i v dnešní době kdy dokážeme sudí jen hanět jsou mezi nimi tací,kteří dokáží uznat svoji chybu a omluvit se.Škoda že je to jen vyjímečně,možná by mezi kluby,hráči a rozhodčími byly lepší vztahy.
Každopádně blahopřejeme našim hráčům,že i přes výše uvedené situace dokázali utkání zvládnout a získali velmi cenné tři body v souboji s favorizovaným Humpolcem.