03.10. 2011 Dekora Ždírec nad Doubravou - SAPELI POLNÁ "A" 2 - 0

Sapeláci odjeli do Žďírce s cílem zlepšit výkony na hřištích soupeřů a z dnešního utkání dovézt alespoň bod.Tyto plány vzaly za své již po dvou minutách hry,kdy obrana hostí špatně zareagovala na a Šebesta zbytečným faulem nabídl domácím penaltu,kterou Sysel nepohrdl 1-0 pro Ždírec.Sapeláci se snažili,někdy chybělo trošku štěstí,někdy to chtělo situaci řešit jinak.Snahu hostujícím hráčům rozhodně nelze upřít,ale za celý zápas vystřelili na branku Rezničenkova náhradníka Vymětala pouze dvakrát/Černý,Slezák/ a jednou zakončil Morkus své sólo střelou vedle.Trápení ukončil domácí Kolouch,který těsně před Koubkem změnil směr centru a překonal tak podruhé našeho jinak velmi dobře chytajícího gólmana.
Ani tentokrát se nepodařilo našim hráčům venku vyhrát a tak budou v neděli zase bojovat o "povinné" body doma s Humpolcem.Sudí:Bína,žk:3-3,diváků:160,poločas 1-0.
Sestava:Koubek-Tržil,Reiterman,Slezák,Šebesta/57.Zeman/-Barák,Černý,Brnický/69.Vacek/,Morkus-Špendlíček,Rychtecký/70.Musil/.