25.07. 2017 MANKOVO SPORTOVNÍ ODPOLEDNE - SOBOTA 29.7.

NÁSLEDUJÍCÍ SOBOTU 29.7. NÁS ČEKÁ JIŽ ČTVRTÉ MANOVO SPORTOVNÍ ODPOLEDNE. ZAVZPOMÍNEJME A  PŘIPOMEŇME SI  TO LOŇSKÉ.....

V sobotu 23.7. proběhlo od 10. hodin na našem stadióně TJ SAPELI ve Stáji další MANKOVO SPORTOVNÍ ODPOLEDNE. Byla to již třetí vzpomínka na našeho kamaráda a mecenáše MANKA BRADÁČE. Tuto akci jsme uskutečnili s podporou ČESKÉ UNIE SPORTU v rámci programu SPORTUJ S NÁMI.

Tentokrát byla hlavní pozornost soustředěna na veteránský turnaj, kterého se zúčastnili čtyři týmy - Slavoj Třešť, TJ Věžnice, Sokol Bohdalov a domácí SAPELI.

V prvním semifinále porazil tým Třeště celek Věžnice 6-2, ve druhém zvítězili Sapeláci nad Bohdalovem 5-0.

¨Potom následovalo exhibiční utkání v malé kopané, kdy Mankův tým SABRY porazil mužstvo složené z MANKOVÝCH KAMARÁDŮ  9-4.

V utkání veteránů o 3. místo, padlo celkem 8 branek, Bohdalov vedl nad Věžnicemi již 3-0, ale neuvěřitelným výkonem a pěti góly v řadě dokázali věžničtí  utkání otočit a nakonec brali třetí místo.

Finále bylo velmi kvalitní, v první půli byli lepší třešští hráči a svoji převahu dokázali zúročit brankou Michala Lovětínského. V druhé půli byli lepší Sapeláci, ale branku vstřelit nedokázali a tak se museli smířit s druhým místem.

Výsledky:

1. semifinále: TJ Věžnice - Slavoj Třešť  2-6

2. semifinále:  SAPELI - Sokol Bohdalov 5-0.

o 3. místo: TJ Věžnice - Sokol Bohdalov 5-3

Finále: Slavoj Třešť - SAPELI 1-0

Celkové pořadí: 1. Slavoj Třešť, 2. SAPELI Janovice, 3. TJ Věžnice, 4. Sokol Bohdalov.

Nejlepším střelcem turnaje  byl vyhlášen Bohuslav Vomela z TJ Věžnice se čtyřmi brankami.

Nejlepším gólmanem turnaje byl vyhlášen  Pavel Krpálek z TJ SAPELI.

Nejstarším hráčem byl vyhlášen Josef Maštera z TJ Věžnice - 66 let.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Michal Lovětínský ze Slavoje Třešť.

Utkání v pohodě řídili : Petr Šula, Věra Soukupová, Milan Dobrovolný a Josef Staněk.

Hrále se za nádherného počasí, prasátko i pivečko chutnalo. Ceny při vyhlášení výsledků turnaje předávala Mankova dvaapůlletá vnučka Anetka.